Vzduchotechnika – prodejna TAKKO

Příprava obchodních center zahrnuje instalaci technických zařízení, která běžný návštěvník obchodu ani nevidí a přesto výrazně ovlivnují pobyt v daném obchodu. Koncem roku 2012 se připravovalo nové obchodní centrum ve Frýdku Místku a developer si vybral naši společnost pro realizaci vzduchotechniky pro prodejní prostory. V relativně krátkém čase bylo vše instalováno a dnes už slouží svému účelu ke spokojenosti zákazníků.
Čistič vzduchu - Café Bar Brno

V nově budované kavárně v centru Brna řešil majitel otázku čistoty vzduchu v prostoru kavárny. Protože někteří hosté si u dobré kávy také někdy zapálí cigaretu, majitel kavárny si přál, aby navzdory tomuto faktu hosté byli v příjemném prostředí a rádi se vraceli. Hledal tedy řešení, přičemž se svými požadavky oslovil naši firmu. Po zvážení všech možností jsme nakonec vybrali jako řešení elektrostatický čistič vzduchu.
Klimatizace - kanceláře v Praze na Smíchově

Správce objektu nás oslovil s požadavkem, vyřešit přehřívání pronajímaných kancelářských prostor v letních měsících, protože někteří nájemci právě z tohoto důvodu pronájem ukončili nebo chtěli ukončit. V budově je instalován centrální VZT systém, ale pro chlazení exponovaných kanceláří byl nedostatečný. Naše projekční oddělení provedlo šetření na místě a navrhlo potřebné úpravy a doplnění stávajícího systému VZT. Centrální systém byl doplněn klimatizačními jednotkami a dnes plní svůj účel. Pracovníci v kancelářích se cítí příjemně, firmy již „neodcházejí“ a správce objektu navíc získal spolehlivého partnera pro servis VZT.